Tato setkání jsou určena všem ženám, které mají zájem o seberozvoj, témata přírodní spirituality, ženskou magii a práci na sobě. Jsou to otevřené semináře, není nutné ani důležité, zda jste už na nějakém setkání dříve byli. Konají se nepravidelně 2-3x za rok.

Posvátná sexualita 2015

Další z řady otevřených setkání se uskuteční v roce 2015 v Praze - Tróji. Místo konání stále hledáme a pokud o nějakém víte, budeme rády za tip! Tématem bude posvátná sexualita. Jako vždy se setkání uskuteční od východu Slunce do západu, příspěvek je 1000.- Kč. Průvodkyněmi budou Lu Hawa Goldin a Zuza Pipková. Předběžně se zájemkyně již mohou hlásit na mailu divozena@divozena.cz ;)

Otevřená setkání

Vnitřní dítě

29.05.2014 18:22
Sešli jsme se při východu Slunce na mostě ze Stromovky do Tróji.  Během dne jsme pracovali v Centru Plující oblaka a prošli jsme si a znovu-zažili důležité vývojové mezníky období dětství - prenatální stav, porod, okamžiky vzdoru, začleňování do společnosti, pubertu. Jako nástroje jsmeza...

Vnitřní žena

19.01.2013 05:00
Mrazivý zimní den jsme strávili v příjemném prostředí salonku hotelu Adalbert v areálu Břevnovského kláštera. Pracovali jsme s ženskými tématy, vodou v nás, intuicí... Den jsme zakončili rituálem pro vodu v pavilonu Vojtěška u břevnovského pramene. Tématem byla naše VNITŘNÍ ŽENA. 

Vnitřní muž

06.10.2012 05:00
Východ Slunce jsme přivítali na skále Ctirad a prosluněný den jsme pak strávili na krásném místě Dívčích Hradů u ohně, prací s mužskými tématy. Odpoledne se naše vibrace opět zjemňovala do ženské přirozenosti a podvečer jsme prací se spirálou mohli očistit místo, zatížené historickými událostmi....

Já ve vztahu k druhým

09.06.2012 05:00
Pracovali jsme v kruhu s tancem, zpěvem, magickými pohyby, čakrami, opaskem ochrany a síly. Vše po celý den v magickém prostoru pražského Vyšehradu. Tato druhá přípravná dílna vyla věnována tématu JÁ VE VZTAHU K DRUHÝM.

Já a mé poslání

10.03.2012 05:00
Pracovali jsme na Petříně zpěvem, tancem, magickými pohyby, s elementy... Ve studiu Naboso jsme pokračovali sdílením, tancem a zpěvem. Tato první dílna byla věnována tématu JÁ A MÉ POSLÁNÍ.