Pracovní setkání jsou věnována energetické práci nejen pro nás samé. Tvoříme společný záměr a na něm při celonočním bdění pracujeme. Začínáme při západu Slunce a končíme s jeho východem.
Na tato setkání je příspěvek jen ve výši nutných nákladů (pronájem...). Další příspěvek (finanční nebo věcný dar) je dobrovolný a tyto příspěvky jsou uloženy do fondu, který je využíván na rozvoj celé školy a věcné dary patří škole. 

Březen 2015

Noční modlitby ve Svatém Janu pod Skalou proběhnou přes noc ze soboty na neděli *14.-15.3. 2015* ve Svatém Janu pod Skalou.
Tématem setkání budou modlitby a meditace. Pracovat budeme zpočátku venku, poté se přemístíme do svatojanské koleje, kde budeme v modlitbách bdít. Západ Slunce je v sobotu v 18:08, ale na místě je dobré být alespoň o hodinu dříve. V neděli počítáme s ukončením 12:00 hodin.

Chcete-li se přihlásit, napište na mail - zuza.pipkova@gmail.com, pošleme podrobné informace. 

Pracovní setkání

Modlitby ve Sv. Janu pod Skalou

25.01.2014 17:00
Při západu Slunce jsme se sešli na vyhlídce nad Svatým Janem, u ohně se propojili, očistili, utvořili náš záměr. Poté jsme ve svatojanské koleji strávili noc bděním při modlitbách a meditacích, které jsme při východu Slunce poslali do celého světa.